Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/dobrylog/domains/fajnalokata.com.pl/public_html/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Dobra lokata

Tuesday, August 28, 2018

Najlepsze kredyty konsolidacyjne w czerwcu 2018 roku.

Najlepsza trojka kredytów konsolidacyjnych w czerwcu 2018 roku.

W internecie można znaleźć specjalne rankingi, za pomocą których mamy możliwość sprawdzenia jakie kredyty w danym czasie cieszą się największą popularnością i można je otrzymać na najlepszych warunkach. Dzięki takim rankingom możemy porównywać ze sobą oferty i sprawdzić ile dany kredyt by nas kosztował, jeżeli byśmy się na niego zdecydowali. Wiele osób nie wie nawet o istnieniu takich rankingów, a powinni. Zawsze można porównać ze sobą wiele ofert i zobaczyć, która ma dobre opinie klientów, na jakich warunkach można dany kredyt otrzymać i czy warto w ogóle zawracać sobie nim głowę. Rankingi są ogólnie dostępne i każdy może je sprawdzić w każdej chwili. Sprawdzimy najlepszą trójkę kredytów konsolidacyjnych w czerwcu 2018 roku.

Kredyt konsolidacyjny w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt konsolidacyjny w Banku BGŻ BNP Paribas znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych kredytów konsolidacyjnych w czerwcu bieżącego roku. Jest to kredyt z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 4,99% w skali roku i prowizją za jego udzielenie dla banku w wysokości 0%. W ramach kredytu konsolidacyjnego w Banku BGŻ BNP Paribas możemy pożyczyć od 30 000 złotych do 200 000 złotych, na okres kredytowania od 6 do 120 miesięcy. Chcąc skorzystać z oferty musimy założyć w banku konto i dostarczyć oświadczenie o zarobkach. Nie ma co prawda możliwości skorzystania z wakacji kredytowych, ale można zobowiązanie spłacić przed czasem. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tutaj 5,11%.

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe.

Kredyt konsolidacyjny w T-Usługi Bankowe w rankingu najlepszych kredytów konsolidacyjnych w czerwcu bieżącego roku zajął zaszczytne drugie miejsce. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 5,99% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania bank nie pobiera nic z tytułu prowizji. Zakres kwot kredytu konsolidacyjnego w T-Usługi Bankowe to przedział od 10 000 złotych do 200 000 złotych z okresem spłaty od 1 do 120 miesięcy. Bank wymaga założenia rachunku osobistego i dostarczenia oświadczenia o zarobkach, aby oferta była dla nas dostępna. Zobowiązanie można spłacić wcześniej. RRSO równe jest 6,16%. Jak wiadomo Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest całkowitym kosztem kredytu. Im jest ona niższa, tym kredyt będzie tańszy. W porównaniu z miejscem pierwszym równica jest o około 1%. Niby nie duża, ale przy dużej kwocie kredytu konsolidacyjnego już może nie być taka mało znacząca.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku zajął trzecie miejsce wśród najlepszych kredytów konsolidacyjnych w czerwcu bieżącego roku. Zarówno oprocentowanie nominalne w skali roku jak i prowizja za udzielenie zobowiązania wynoszą po 5,9%. W ramach kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku możemy pożyczyć od 35 000 złotych z 200 000 złotych z okresem kredytowania od 1 do 120 miesięcy. Jednym z warunków niezbędnych umożliwiających zaciągnięcie w tym banku kredytu konsolidacyjnego jest założenie rachunku osobistego i dostarczenie do banku oświadczenia o zarobkach. Bank daje możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętego kredytu konsolidacyjnego. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma tutaj wartość 7,79%. Ta oferta z trzech prezentowanych jest najdroższym rozwiązaniem. W porównaniu do oferty numer jeden koszt kredytu jest wyższy o prawie 3%. Taka różnica już w przeliczeniu na pieniądze będzie znacząca. Była to najlepsza trójka kredytów konsolidacyjnych w czerwcu bieżącego roku, ale poza podium znalazło się jeszcze wiele ofert jakie warto by było sprawdzić.