Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/dobrylog/domains/fajnalokata.com.pl/public_html/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Dobra lokata

Friday, June 29, 2018

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank.

Tuż za podium na czwartym miejscu najlepszych kredytów gotówkowych w czerwcu 2018 roku znalazła się oferta kredytu gotówkowego przygotowanego przez Raiffeisen Polbank. Sprawdziliśmy podstawowe parametry zobowiązania dla kredytu gotówkowego w wysokości okrągłych 10 000 złotych na 48 miesięcy. Oprocentowanie jakie możemy uzyskać nie jest wygórowane i wynosi 4,99% w skali roku. Prowizja natomiast jest ponad trzy razy wyższa i równa dokładnie 15,00% pożyczonej kwoty. Jest ona wysoka, ale na rynku znajdziemy oferty z o wiele wyższą prowizją niż ta oferowana przez Raiffeisen Polbank. RRSO dla naszego zobowiązania przyjmuje wartość 13,01%. Rata miesięczna jaką będzie wpłacał do banku kredytobiorca będzie po 264,78 złotych. Daje nam to łączną kwotę do spłaty w wysokości 12 710 złotych. Tym samym można łatwo policzyć, że ten kredyt będzie nas kosztował 2 710 złotych. Maksymalna kwota kredytu udostępniona przez ten bank wynosi 150.000,00 złotych, a maksymalny okres spłaty jest równy 96 miesięcy. Długi okres kredytowania w przypadku kredytów na wysoką kwotę ma znaczenie. Można rozłożyć go na niskie raty i spłacić w swoim tempie, nie rujnując jednocześnie swojego domowego budżetu, więcej szczegółów dotyczących tej oferty znajdziesz na https://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info.

Kredyt z minimalną liczbą formalności w Raiffeisen Polbank.

Raiffeisen Polbank proponuje nam kredyt gotówkowy jaki otrzymamy bez zaświadczenia o zarobkach i bez ubezpieczenia. Nawet w przypadku wyższej kwoty nie będzie nam potrzebna zgoda współmałżonka. Warto go jednak poinformować, ze mamy zamiar wziąć taki kredyt w ramach samej przyzwoitości. Zaletą oferty tego banku jest to, że kredyt można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel i co ważne otrzymamy go z minimalną ilością formalności. Zaoszczędzimy mnóstwo czasu na szukanie dokumentów, jakie wymaga wiele innych banków. Kredytobiorcy, którzy decydują sie na kredyt do 5 tysięcy złotych nie musza przedstawiać w banku żadnych zaświadczeń o ich dochodach. Oferta dostępna jest również online, co pozwala na złożenie wniosku o kredyt bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota kredytu w Raiffeisen Polbank wynosi 150 000,00 złotych i co ważne, aby ten kredyt otrzymać nie trzeba korzystać z innych usług finansowych oferowanych przez bank. Kredytobiorca może, ale nie musi ubezpieczyć swoje zobowiązanie wobec banku.