Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/dobrylog/domains/fajnalokata.com.pl/public_html/fp-includes/core/core.fpdb.class.php on line 302
Dobra lokata

Thursday, November 30, 2017

Kredyt gotówkowy:30 000 zł na okres 24 miesięcy.

Kredyt na miarę bez odsetek.

Sprawdźmy jaki będzie dla nas najlepszy kredyt na kwotę 30 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 24 miesiące. Sprawdzanie ofert zacznijmy od propozycji Banku Raiffeisen Polbank jaką jest kredyt na miarę bez odsetek z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 0% w skali roku. Kredyt n miarę bez odsetek oprocentowany jest wg stałej stopy procentowej i przez cały okres kredytowania oprocentowanie wynosi 0%.Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję, która w naszym konkretnym przypadku będzie wynosiła 6% i da nam łącznie 1800 złotych. Prowizja za udzielenie nam kredytu jest uzależniona od tego na ile rat ten kredyt rozłożymy i może sięgać nawet 30%, przy kredycie na okres 30 miesięcy. Biorąc kredyt na miarę bez odsetek nie musimy go ubezpieczać. Mamy jednak możliwość dobrowolnego ubezpieczenia na wypadek śmierci i całkowitej niezdolności do pracy. W takim przypadku ubezpieczenie wynosi 0,25% kwoty zaciągniętego przez nas zobowiązania. RRSO jest w przypadku tej oferty dosyć niskie i wynosi 6,19%. Raty naszego kredytu będą po 1325 złotych, co da nam całkowicie do spłaty kwotę 31 800,00złotych. Suma odsetek w okresie kredytowania jest wartością odsetek, jakie przyjdzie nam zapłacić bankowi przez cały okres spłaty naszego zobowiązania. W tej konkretnej ofercie suma odsetek będzie wynosiła 0. Kredyt łącznie będzie nas kosztował 1800 złotych.

BGŻ BNP Paribas - oferta dla każdego.

Promocyjną ofertę kredytu gotówkowego przygotował dla swoich klientów również bank BGŻ BNP Paribas. Kredyt oprocentowany jest na 4,99% w skali roku. Jest on oprocentowany według stałej stopy procentowej, co oznacza że przez cały okres kredytowania oprocentowanie będzie jednakowe. Oprocentowanie uzależnione jest również od tego z jakim klientem bank ma do czynienia, na jaki okres rozłożył on kredyt i rzecz jasna jaka jest łączna kwota tego kredytu. RRSO wynosi 7,74%, a prowizja za udzielenie nam zobowiązania jest równa 2,5%. Da nam to raty kredytu po 1349 złotych miesięcznie. Całkowicie do spłaty będziemy mieć po podsumowaniu wszystkich rat kwotę 32 373,78złotych. Co do prowizji za udzielnie kredytu bank może z niej całkowicie zrezygnować. Maksymalnie może ona sięgać 7%. Dla naszego kredytu będzie to kwota 750 złotych. Nasze zobowiązanie musimy ubezpieczyć, a kwota takiego ubezpieczenia doliczana jest do kwoty kredytu. Dla kredytów do 10 000 złotych ubezpieczenie kosztuje 0,186% kwoty kredytu, zaś dla kredytu od 10 000,01 złotych, ubezpieczenie wynosi 0,139% kwoty kredytu.